Print this page

Про команію

Металоконструкції є спеціальністю фірми "Flora-Decor" протягом більше 10 років. Компанія надає на ринок оригінальні продукти, що відрізняються чудовою якістю і практичні в застосуванні. Декоративні вироби доступні в нашій пропозиції для будь-якого інтер'єру і приймають унікальний характер і неповторний стиль.

Demo Picture

Послідовність у досягненні мети допоможуть нам швидко розробляти, розгортати нові рішення для ефективного реагування на зростаючі потреби і вимоги клієнтів. Наші сильні сторони варто довіряти старшому персоналу, відмінне знання галузі, прагнення до досконалості, творчий підхід та професійне обслуговування кожного клієнта. Джерелом нашої впевненості є відповідність безлічі задоволених клієнтів, які скористалися нашими послугами. Широкий асортимент постійно поповнюється новими моделями і конструкціями. Ми пропонуємо Вам привабливі декоративні вироби в області металоконструкцій, таких як підставки, вішаки, підсвічники, аксесуари, меблі і багато іншого.

Ми запрошуємо вас ознайомитися з нашою колекцією декоративних виробів. Також запрошення відвідати світ краси та чаклунства. Перегляд деталей, які надають характер в яку кімнату і буде джерелом натхнення для прикраси вашого будинку. Колекції, які ми представляємо понад 10 років роботи і досвіду. З одного боку результат прагнення до досконалості виконання і форми. Наша продукція завоювала визнання тисячів клієнтів і є предметом гордості багатьох будинків.